GRUPA WSPARCIA dla osób w żałobie

Centrum Diagnozy i Pomocy Psychologicznej Warszawa Ursus Włochy oferuje pomoc osobom w żałobie, po stracie bliskiej osoby. Śmierć bliskiej osoby to jedna z najbardziej stresogennych z sytuacji, które spotykają ludzi w życiu. Silne emocje, które się w takiej sytuacji pojawiają, często utrudniają codzienne funkcjonowanie – pracę, opiekę nad dziećmi, zajmowanie się sobą. Bezradność, poczucie opuszczenia, gorycz, żal, często też złość powodują mieszankę emocjonalną, z którą trudno poradzić sobie samemu. Często więc ulgę może przynieść wymiana doświadczeń z innymi osobami, które są w podobnym procesie i w bezpiecznych warunkach grupy wsparcia mogą dzielić się swoimi przeżyciami i próbować je rozumieć.

Wsparcie w żałobie w Warszawie

Grupa wsparcia dla osób po stracie bliskiej osoby jest miejscem, w którym osoba w takiej sytuacji może otrzymać pomoc psychologiczną jak również dowiedzieć się więcej o tym, jak psychika reaguje na stres, jakim jest żałoba. Prowadzona przez doświadczonego psychoterapeutę grupowego może przyczynić się do rozumienia mechanizmów emocjonalnych, które powodują, że często sytuacja utraty bliskiej osoby jest przeżywana jako sytuacja bez wyjścia.

Spotkania grupy odbywają się co najmniej raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny. Cena jednego spotkania to 120 zł.

WIZYTY PROSIMY UMAWIAĆ TELEFONICZNIE POD NUMEREM TELEFONU:

W przypadku braku połączenia prosimy o kontakt w formie wiadomości sms lub wiadomości email.Nasz adres email to: info@psychologursus.com.pl