GRUPA WSPARCIA dla osób po rozstaniu

Centrum Diagnozy i Pomocy Psychologicznej Warszawa Ursus Włochy oferuje pomoc osobom w sytuacji okołorozwodowej, czyli tym, które są w trakcie lub po rozwodzie, a także po zakończeniu długiego związku. 

Rozstanie z bliską osobą czy rozpad małżeństwa to na skali czynników stresogennych jest na jednej z najwyższych pozycji. Taka sytuacja powoduje pojawienie się wielu trudnych uczuć, z którymi często trudno poradzić sobie samemu. Smutek, gorycz, żal, poczucie zawodu, opuszczenia, bezradność, złość czy nawet wściekłość są mieszanką emocjonalną, która wywołuje różne, często skrajne reakcje. W takiej sytuacji bardzo pomocna może okazać się rozmowa z innymi osobami w podobnej sytuacji, które są w stanie zrozumieć i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami przechodzenia przez ten trudny proces rozstania.

Jak poradzić sobie z rozstaniem?

Grupa wsparcia z elementami psychoterapii, w której do udziału Państwa zapraszamy, może być bardzo cennym doświadczeniem. Podczas spotkań pomożemy zrozumieć, jak rozstanie wpływa na stan emocjonalny człowieka, ale może też być miejscem, gdzie otrzymacie Państwo wsparcie i rozumienie tego, jak doszło do tej trudnej sytuacji.

Grupa prowadzona jest przez wykwalifikowanego psychoterapeutę grupowego – specjalistę, który w trakcie spotkań przekazuje też wiedzę na temat mechanizmów psychologicznych, pozwalającą lepiej zrozumieć siebie w tej trudnej sytuacji rozstania.

Spotkania grupy odbywają się co najmniej raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny. Cena jednego spotkania to 120 zł. Dołączenie do takiej grupy poprzedzone jest konsultacją z terapeutą grupowym prowadzącym grupę.

WIZYTY PROSIMY UMAWIAĆ TELEFONICZNIE POD NUMEREM TELEFONU:

W przypadku braku połączenia prosimy o kontakt w formie wiadomości sms lub wiadomości email.Nasz adres email to: info@psychologursus.com.pl