Centrum Diagnozy i Pomocy Psychologicznej jest niepubliczną poradnią psychologiczną oferującą profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychiatryczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz specjalistyczną pomoc dla osób dotkniętych syndromem Dorosłych Dzieci Alkoholików DDA.

Poradnia
Psychologiczno-Psychiatryczna
dla Dorosłych

Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna
dla Dzieci i Młodzieży

Poradnia dla Rodzin, Par i Małżeństw

Szczegółową ofertę każdej z w/w Poradni znajdziecie Państwo w rozwijanym menu na górze strony. W CDiPP Leczymy osoby borykające się z utrudniającymi życie objawami psychicznymi i somatycznymi jak również pomagamy dobrze funkcjonującym osobom podnieść satysfakcję z życia oraz jakość relacji z innymi.
Oferujemy:

  • leczenie depresji / nerwicy / bezsenności / lęków
  • leczenie zaburzeń odżywiania się / bulimii / anoreksji i in.
  • psychoterapię DDA czyli Dorosłych Dzieci Alkoholików, prowadzoną przez wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów (więcej)
  • leczenie zaburzeń emocjonalnych u dzieci i młodzieży przejawiających się np. w postaci trudności szkolnych, nadpobudliwości i in.
  • diagnozę gotowości szkolnej / dysleksji / całościowych zaburzeń psychomotorycznych u dzieci i młodzieży
    pomoc psychologiczną dla rodzin, par i małżeństw

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów: psychologów, lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów, z których większość pracuje w nurcie analitycznym, psychodynamicznym i systemowym. Ponieważ ważna jest dla nas jakość świadczonych przez nas usług, wszyscy nasi psychoterapeuci posiadają specjalistyczne podyplomowe wykształcenie psychoterapeutyczne. (więcej)

PSYCHOTERAPIA PO ANGIELSKU | PSYCHOTHERAPY IN ENGLISH

W CDiPP przyjmujemy również pacjentów posługujących się językiem angielskim. Zapraszamy na konsultację i leczenie psychoterapeutyczne anglojęzyczne osoby dorosłe, pary i małżeństwa. We also treat patients whose speaking language is English. Adult individuals and couples are invited for a psychological consultation or a psychotherapeutic treatment.

WIZYTY PROSIMY UMAWIAĆ TELEFONICZNIE POD NUMEREM TELEFONU:

Przy zapisach prosimy o zaznaczenie do której z poradni chcielibyście się Państwo zapisać. Zapisy są prowadzone codziennie od 8:30 do 21:30. W przypadku braku połączenia prosimy o kontakt w formie wiadomości sms lub wiadomości email. Nasz adres email to: info@psychologursus.com.pl